• Detail firmy

Tamtamy o.p.s.

Základní popis

Nabízíme úklid domácností, komerčních prostor i bytových domů. Zaměstnáváme osoby s lehčím zdravotním postižením.Využitím našich služeb nejen zíkáte získáte kvalitní službu, ae také pomáháte pomáhat. Firemám poskytujeme tzv. náhradní plnění

Adresa

Pod Plískavou 371/4
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24122297
DIČ:  CZ24122297
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklidové služby domů, bytů, kanceláří.

Kontaktní údaje

E-mail: m.kroupova@novehorizonty.cz
WWW: tamtamy.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Kroupová - Ředitel

Mobil: +420 605 222 388
E-mail: m.kroupova@novehorizonty.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.