• Detail firmy

TAMIR s.r.o.

Základní popis

Nabízí služby agentury práce. Dále i činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence, kovoobráběčství, zámečnictví, ale i stavební práce.

Adresa

Poštovní 515
742 13 Studénka

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25381628
DIČ:  CZ25381628
Rok založení:  1997
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Činnosti

- kovoobráběčství, zámečnictví, malířství, lakýrnictví a natěračství, povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 189 548
E-mail: simicek@m.zone.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Šimíček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.