• Detail firmy

Tamarich s.r.o.

Základní popis

Tamarich s.r.o. se zabývá výrobou čistě přírodních rostlinných mýdel bez použití chemických konzervantů či umělých barviv a aroma.

Adresa

Plachého 1007/35
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29065615

Výrobky, činnosti

Přírodní rostlinná mýdla

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@amalcina-mydlarna.cz
WWW: www.amalcina-mydlarna.cz

Kontaktní osoba

Ing. Libuše Sittová - Jednatel

Telefon: +420 604 251 023
E-mail: obchod@amalcina-mydlarna.cz
Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.

VULKAN - Medical, a.s.

Naše akciová společnost dodává zdravotnický materiál značky DONA. Snažíme vyjít vstříc i těm, kteří nemohou pracovat v latexu a rozšířili jsme portfolium o výrobky z vinylu, syntetického latexu, polymerovaného latexu a dalších antialergických materiálů.