• Detail firmy

Tamara Irena Moskala

Základní popis

Prodáváme a montujeme plastová okna, dveře a garážová vrata. Nabízíme také žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu a jiné doplňky. Provádíme zateplování fasád rodinných domů a zednické práce. Vyrábíme a dodáváme německé značkové, hliníkové zimní zahrady.

Adresa

Pionýrů 839
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74082906

Výrobky, činnosti

Stavební činnost.

Dveře, okna, vrata a příslušenství

Kontaktní osoba

Tamara Irena Moskala - Jednatel

Telefon: 558 680 037
Mobil: 774 488 475
E-mail: oknamoskala@centrum.cz
WWW: www.hemos.cz
Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.