• Detail firmy

TAKOMA SOLO s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se projekcí, dodávkou a servisem vzduchotechniky. Řešení průmyslové filtrace. Projekce, dodávka a servis filtrační techniky. Odprášení, odsávání a odlučování prachu, dýmu a olejové mlhy.

Adresa

Ostravská 494
739 25 Sviadnov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28614771
DIČ:  CZ28614771
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnika

- projekce, dodávka a servis

Kontaktní údaje

E-mail: deeny@post.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Krejčí - Jednatel

Telefon: 777 030 351
E-mail: deeny@post.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DIRAN COMPANY s.r.o.

Dodáváme zařízení a chemii pro úpravu a předúpravu vod - pitné, technologické i odpadní vody. Nabízíme filtry, dávkovací čerpadla, kontroléry apod. Naše společnost rovněž navrhuje a realizuje úpravny vod s výjimkou ČOV. Součástí poskytovaných služeb je i odborný poradenský servis v oblasti úpravy a předúpravy vod.

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.