• Detail firmy

TAHI CZ, s.r.o.

Základní popis

Dodávky a montáže tepelných a hlukových izolací, prodej izolačních materiálů. Nabídka poradenství v oblasti technických izolací.

Adresa

Nemile 19
789 01 Nemile

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26837889
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tepelné a zvukové izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 414 370
E-mail: tahi@tahi.cz
WWW: www.tahi.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Mičo - Jednatel

Mobil: +420 603 223 139

Rostislav Mičo - Jednatel

Mobil: +420 603 846 641

Veronika Drapáčová - Jednatel

Mobil: +420 603 187 020

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.