• Detail firmy

TAGRAS, spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme kuchyňské a koupelnové desky, parapety, schody, obklady krbů, grilovací desky, dlažby, obklady, pomníky a hřbitovní doplňky.

Adresa

Zavadilská 786
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48036153
DIČ:  CZ48036153
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Koupelnové desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 281 367
Telefon: +420 381 281 368
Mobil: +420 603 241 348
E-mail: turek.jar@volny.cz
WWW: www.kamenictvi-tagras.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Turek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABAK tiskárna s.r.o.

Zajišťujeme tiskařské služby, tamponový potisk, potisk reklamních předmětů a textilu, polepy cedulí, výloh a aut, výrobu textilních nášivek a výšivek. Věnujeme se digitálnímu i ofsetovému tisku včetně dokončovacích prací. Naleznete nás v Táboře, svými službami pokrýváme i široké okolí.

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.