• Detail firmy

TAFIMEX trade s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod s hadicovými rychlospojkami GEKA, postřikovači a dalším příslušenstvím hadic.

Adresa

Na Zákopě 525/1g
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28645707
DIČ:  CZ28645707
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Hadicové rychlospojky GEKA

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 310 424
Fax: +420 585 310 430
E-mail: info@tafimex.cz
WWW: www.tafimex.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Varha - Jednatel

Telefon: +420 585 310 424
E-mail: t.varha@tafimex.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.