• Detail firmy

TAFI s.r.o.

Základní popis

Doprava a přeprava osob Vnitrostátní,Mezinárodní - Komfortními Luxusními vozy, Mikrobusy a Autobusy TAXI služba za předem stanovené ceny!

Adresa

Jaurisova 515/4
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28908473
DIČ:  CZ28908473
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem autobusu

Kontaktní údaje

E-mail: info@PragueAirportTaxi.com
WWW: www.pragueairporttaxi.com

Kontaktní osoba

Olha Tafiy - Jednatel

Mobil: +420 608 444 531
E-mail: 1afiy@seznam.cz

Tamara Romanova - Jednatel

Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.