• Detail firmy

TACEA s.r.o

Základní popis

Zhodnocování složek pro paliva a biopaliva.Využití biosložek v kapalných palivech. Konsultační služby v oboru výroby a využití kapalných paliv.Zdokonalování výrob pohonných hmot a biopaliv. Speciální vysokooktanové autobenziny a letecké benziny

Adresa

Areál UNIPETROL RPA s.r.o.
436 70 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27327027
DIČ:  CZ2737027
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ropa

Kontaktní údaje

E-mail: oldrich.svajgl@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Oldřich Švajgl, DrSc - Jednatel

Telefon: +420 602 818 068
E-mail: oldrich.svajgl@seznam.cz
Další firmy v oboru

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.