• Detail firmy

T&T media s.r.o.

Základní popis

Společnost T&T Media s.r.o. patří mezi nejdynamičtější internetové agentury v ČR. Projekty, které jsme realizovali jsou pro naše klienty zárukou kvality, pouzitelnosti a hlavně úspěchu.

Adresa

Vídeńská 340
252 42 Vestec

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24131334

Výrobky, činnosti

Společnost T&T Media s.r.o.

patří mezi nejdynamičtější internetové agentury v ČR.

Kontaktní údaje

E-mail: no_reply@ttmedia.cz
WWW: www.ttmedia.cz

Kontaktní osoba

Petr Tax - Jednatel

Mobil: +420 775 473 198
E-mail: no_reply@ttmedia.cz
Další firmy v oboru

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.