• Detail firmy

T + T etikety s.r.o.

Základní popis

Termotransferové tiskárny a fólie, aplikační SW, samolepicí etikety, etiketovací stroje, snímače čárového kódu. Potisk etiket, čárový kód, grafika, texty, databáze, číselné řady.

Adresa

Větrná 1467
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28090683
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

termotransferové tiskárny a fólie, aplikační SW

Termotransferové tiskárny a fólie, aplikační SW, samolepicí etikety, etiketovací stroje, snímače čárového kódu. Potisk etiket, čárový kód, grafika.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 385 345 115
Telefon: +420 385 345 116
Telefon: +420 385 345 114
E-mail: obchod@ttetikety.cz
WWW: www.ttetikety.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Jan Trávníček - Jednatel

Mobil: +420 603 476 930

Ing. Milan Trávníček - Jednatel

Pobočky

Ing. Milan Trávníček
Křesínská 1115
373 41 Hluboká nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.

TISKÁRNA HEMALA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1990. Kromě ofsetového tisku, na který se specializujeme především, provádíme i vysoce kvalitní digitální tisk. Zakázky realizujeme pohotově a rychle, za ty nejlepší ceny. Disponujeme špičkovým technologickým zázemím a kvalifikovanými odborníky se vstřícným přístupem k zákazníkovi. Objednávejte on-line nonstop a využijte náš on-line kalkulátor ceny.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.