• Detail firmy

T + T etikety s.r.o.

Základní popis

Termotransferové tiskárny a fólie, aplikační SW, samolepicí etikety, etiketovací stroje, snímače čárového kódu. Potisk etiket, čárový kód, grafika, texty, databáze, číselné řady.

Adresa

Větrná 1467
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28090683
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

termotransferové tiskárny a fólie, aplikační SW

Termotransferové tiskárny a fólie, aplikační SW, samolepicí etikety, etiketovací stroje, snímače čárového kódu. Potisk etiket, čárový kód, grafika.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 385 345 114
Telefon: +420 385 345 115
Telefon: +420 385 345 116
E-mail: obchod@ttetikety.cz
WWW: www.ttetikety.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Jan Trávníček - Jednatel

Mobil: +420 603 476 930

Ing. Milan Trávníček - Jednatel

Pobočky

Ing. Milan Trávníček
Křesínská 1115
373 41 Hluboká nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.