• Detail firmy

T R A N S E X P O ISOCAR s.r.o.

Základní popis

Společnost LAG vyvíjí řešení pro dopravu v měřítcích, která počítají s technickými požadavky, potřebami klientů, specifickými požadavky průmyslu a obecnými úkoly vyvíjející se Evropské společnosti. LAG je součástí Burg Industries

Adresa

Bavorská 856/14
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62742264
DIČ:  CZ62742264
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Přívěsy a návěsy

- návěsová a přívěsová technika - plachtové, sklápěcí, skříňové, kontejnerové a speciální návěsy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 452 421
Mobil: +420 602 616 990
Fax: +420 224 452 423
E-mail: isocar@lag.cz
WWW: www.lag.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Zolman

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VESTA AUTO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, prodej, přestavbu, rekonstrukci a úpravy speciálních vozidel. Poskytujeme i mnoho dalších služeb spojených s automobily jako je například pojištění, STK a financování.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.