• Detail firmy

Vladimír Trevisan

Základní popis

Jsme skupinou lidí mladých tělem i duchem, co chtějí být na špici nových trendů v oblasti grafiky, programování aplikací, SEO, webdesignu a marketingu včetně mobilního či internetového. Snažíme se, aby to z výsledků naší práce bylo znát.

Adresa

Tyršova 693/15A
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88181146

Výrobky, činnosti

Programování

- tvorba internetových prezentací, aplikací, e-shopů, internetové reklamy a marketing, Microsite and SEO.

Kontaktní údaje

E-mail: kancelar@t-projekt.net
WWW: www.t-projekt.net

Kontaktní osoba

Vladimír Trevisan - Majitel

Mobil: +420 777 655 254
E-mail: kancelar@t-projekt.net
Další firmy v oboru

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

Wéčko s.r.o.

Zajišťujeme výrobu kartonových a papírových obalů - krabiček. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, výsekové slohy, lepení a mnoho dalšího.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.