• Detail firmy

T.o.I. s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré stavební i zednické práce. Provádíme výstavbu rodinných domů, rekonstrukce staveb, přestavby, zateplování fasád,opravy rodinných domů

Adresa

28. října 24
261 01 Příbram VII

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24702943

Výrobky, činnosti

Nabízíme veškeré stavební i zednické práce

Nabízíme veškeré stavební i zednické práce. Provádíme výstavbu rodinných domů, rekonstrukce staveb, přestavby, zateplování fasád,opravy rodinných domů

Kontaktní údaje

E-mail: tsuberao@seznam.cz

Kontaktní osoba

OLEKSANDR TSUBERA - Jednatel

Mobil: +420 773 168 071

LIUDMYLA TSUBERA - Jednatel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.