• Detail firmy

T&Nstav stavební a obchodní, s.r.o.

Základní popis

Provádíme výstavby rodinných domů na klíč a rekonstrukce, úpravy či modernizace staveb. Zajišťujeme zateplování rodinných i panelových domů. ZAbýváme se strojími omítkami a anhydritovými podlahami.

Adresa

Rubešova 1179
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28101171
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných domů

Kontaktní údaje

E-mail: info@tnstav.cz
WWW: www.tnstav.cz

Kontaktní osoba

Karel Tománek - Jednatel

Mobil: +420 777 209 696

Marta Novotná - Jednatel

Mobil: +420 774 993 390

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.