• Detail firmy

T&M Pack s.r.o.

Základní popis

T&M Pack s.r.o. je mladou, perspektivní společností zabývající se výrobní a obchodní činností v segmentu obalového průmyslu. Při výrobě našich produktů využíváme širokou škálu obalových materiálů jako je např. kartonplast, papír, polystyren, mikroten, pěna, fólie (bublinková, samolepicí či laminovaná).

Adresa

Kvítková 248
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29307333
DIČ:  CZ29307333

Výrobky, činnosti

Obalový materiál

Kontaktní údaje

E-mail: tmpack@tmpack.cz
WWW: www.tmpack.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Bělaška - Jednatel

Mobil: +420 776 300 605
E-mail: tmpack@tmpack.cz

Marek Švajda - Jednatel

Mobil: +420 737 050 357

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.