• Detail firmy

T&CC online s.r.o.

Základní popis

Online psychodiagnostické, psychometrické, osobnostní dotazníky a testy (psychotesty, pozornosti, obchodních dovedností a jiné). Další nástroje typu 360° zpětná vazba, průzkumy spokojenosti. Nabídka vývoje online dotazníků a testů na míru.

Adresa

Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24141089
DIČ:  CZ24141089

Výrobky, činnosti

Online psychodiagnostické dotazníky a testy

Nástroje pro personalisty. Online testy schopností a předpokladů, myšlení, paměť, pozornost. Psychotesty pro výběr kandidátů a rozvoj zaměstnanců.

Kontaktní údaje

E-mail: info@tcconline.cz
WWW: www.tcconline.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Šik - Jednatel

Mobil: +420 775 977 973
E-mail: sik@tcconline.cz

Mgr. Barbora Daňková - Jednatel

Mobil: +420 603 579 035

Martin Huml - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Skoupý

Realizujeme kurzy a školení nových i stávajících řidičů na vysokozdvižné vozíky. Provádíme přezkušování řidičů a vydáváme řidičské průkazy na motorové vysokozdvižné vozíky.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.