• Detail firmy

Systems Consulting s.r.o.

Základní popis

Nabídka profesionálních ozvučovacích, bezpečnostních, evakuačních, informačních a komunikačních systémů. Výhradní zastoupení firmy TOA v ČR.

Adresa

Na Hejtmánce 169
293 01 Mladá Boleslav III

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60112824
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Profesionální ozvučovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: 777 918 274
Mobil: 731 174 006
Fax: 233 332 807
WWW: www.toa.cz

Kontaktní osoba

Otakar Chasák - Jednatel

Další firmy v oboru

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.