• Detail firmy

SYSTÉM VÝSTAVBY, o.s. družstvo

Základní popis

Družstvo SYSTÉM VÝSTAVBY o.s.d. je stavební firma, zabývající se rekonstrukcemi i výstavbou nových RD. Družstvo provádí dodávky a montáž dřevostaveb formou sendvičových panelů. Stavební práce provádí v rámci Středočeského kraje.

Adresa

Na Výsluní 443
267 62 Komárov

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25786318
DIČ:  CZ25786318
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební firma

Kontaktní údaje

E-mail: systemvystavby@seznam.cz
WWW: www.systemvystavby.cz

Kontaktní osoba

Alena Kuchtová - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 133 092
E-mail: systemvystavby@seznam.cz
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.