• Detail firmy

Sys-DataCom s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje vysokorychlostní internet, který provozuje po optických spojích a na bezdrátových technologiích. Nabízí připojení o rychlostech 1Mbps - 10Gbps dle lokality. Na internetovém připojení je možné telefonovat na pevné linky, atd...

Adresa

Procházkova 634/9
147 00 Praha 4 - Podolí

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26488400
DIČ:  CZ26488400
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vysokorychlostní připojení k internetu, bezdrátové pojítko pro jeden počítač i více a další dodatkové služby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 774 220

Kontaktní osoba

Jaromír Čihák - Jednatel

Ing Jan Moravec - Prokurista

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.