• Detail firmy

SYNTEC, s.r.o.

Základní popis

Představujeme a nabízíme Vám plastový nábytek, profily a doplňky s širokým výběrem použití pro Vaši garáž, technickou místnost, výrobní či skladové prostory, kancelář, dům nebo zahradu.

Adresa

Mutěnická 13
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28262786

Výrobky, činnosti

Dovoz a prodej:

plastového nábytku pro dům, kancelář, garáž, dílnu a zahradu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 385 637
E-mail: syntec-cz@seznam.cz
WWW: www.syntec-cz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Daniel Tuček - Jednatel

Mobil: +420 602 770 109

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Polák nábytek

Zajišťujeme výrobu a prodejem kuchyní na zakázku, kuchyňských dvířek i atypického dřevěného nábytku. Zakoupíte u nás také zdravotní rošty a matrace. Truhlářům nabízíme široký sortiment truhlářských potřeb. Naleznete nás v Rousínově v okrese Vyškov.

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.