• Detail firmy

Sylva Šafková

Základní popis

vedení - účetnictví - daňové evidence zpracování - obchodní i pracovní smlouvy - personalistika poskytování - poradenství

Adresa

Jílová 533/10
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72535016
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví,daňové evidence.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 570 886
E-mail: safkova@ucetni-olomouc.eu
WWW: www.ucetni-olomouc.eu

Kontaktní osoba

Sylva Šafková - Majitel

Mobil: +420 776 570 886
Další firmy v oboru

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

MOLEX spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním zpracováním účetnictví a daňové evidence. Nabízíme správu nemovitostí s nebytovými prostory. Provádíme likvidaci, ale i zakládání společností včetně poskytnutí právního servisu.