• Detail firmy

Sylva Ficová

Základní popis

Nabízím překlady odborných textů z/do angličtiny, korektury, redakční úpravy PR materiálů, překlad a časování titulků, lokalizaci softwaru a webových stránek, překlad a přepis audio a videozáznamů, tlumočení při jednáních, jazykové konzultace.

Adresa

Zemědělská 89/17
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62152688
DIČ:  CZ7053215081
  • Služby

Výrobky, činnosti

Profesionální překlady

Odborné i všeobecné texty z/do angličtiny.

Kontaktní údaje

E-mail: preklad@ficova.com
WWW: www.ficova.com

Kontaktní osoba

Mgr. Sylva Ficová - Majitel

Telefon: 604 135 671
Další firmy v oboru

Ludmila Krátká - překlady

Zajišťuji překlady z/do angličtiny, ruštiny, němčiny, italštiny, polštiny a dalších jazyků. Technické překlady, návody, smlouvy. Neváhejte a pište!

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Pellar Ruben

Poskytujeme služby v oblasti překladů a tlumočení. Zabýváme se nizozemštinou, němčinou, romštinou, angličtinou a francouzštinou. Provádíme překlady odborných textů, soudní ověření, konsekutivní i simultánní tlumočení.