• Detail firmy

SWN czech s.r.o.

Základní popis

Řemeslnické práce: - topenářské - vodoinstalatérské - plynařské - malířské, natěračské - zednické, zedník - obkladačské - klempířské, pokrývačské.

Adresa

Hradní
700 10 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02184541

Výrobky, činnosti

Řemeslnické práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 732 134 779
WWW: www.SWNczech.cz

Kontaktní osoba

VÍTĚSLAV SCHWARZ - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.