• Detail firmy

SWISSPARTS, s.r.o.

Základní popis

naše fa se uzabývá adaptéry, baterky, procesory, základní desky, klávesnice a jiné komponenty anebo příslušenství do notebooků HP řady PAVILION

Adresa

Bořivojova 623/100
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26715155
  • Služby

Výrobky, činnosti

PAVILIONY, NÁHRADNÍ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

adaptéry, baterky, procesory, základní desky, klávesnice a jiné komponenty anebo příslušenství do notebooků HP řady PAVILION

Kontaktní údaje

Fax: 271 771 284
E-mail: info@swissparts.cz
WWW: www.swissparts.cz

Kontaktní osoba

Hans Bächli - Jednatel

Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.