• Detail firmy

SWISSGARDEN ČR s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavební a zahradní materiál: zatravňovací dlažba, geotextilie, nopové fólie, polykarbonáty, PVC desky, vchodové stříšky, skleníky.

Adresa

Na Císařce 3264/2
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01985752
DIČ:  CZ01985752

Výrobky, činnosti

Nabízíme stavební a zahradní materiál

Kontaktní údaje

E-mail: info@swisshobby.cz
WWW: http://www.swisshobby.cz/

Kontaktní osoba

Šimková Vendula - Člen představenstva

Mobil: +420 775 595 714
E-mail: info@swisshobby.cz

Dariusz Piotr Skotnicki - Jednatel

Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.