• Detail firmy

Sweet&Snack s.r.o.

Základní popis

Česko-belgická společnost, která je výhradním distributorem výrobků belgického výrobce čokolád značky Delafaille. Naším cílem je poskytnout zákazníkům prémiové belgické cukrovinky v luxusních obalech a atraktivních designech.

Adresa

Ruská 58
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28581989
DIČ:  CZ28581989

Výrobky, činnosti

Belgické pralinky

Kontaktní údaje

E-mail: ales.borej@swesna.cz
WWW: www.sweetandsnack.cz/

Kontaktní osoba

Aleš Borej - Jednatel

Telefon: 734 423 675
E-mail: ales.borej@swesna.cz

ing. Petr Kalenda - Jednatel

Další firmy v oboru

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.