• Detail firmy

SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o.

Základní popis

Komplexní nabídka produktů, systémů a služeb v oboru dopravní techniky. Instalace zařízení a provedení stavebních prací.

Adresa

Pod višňovkou 1661/37
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25680595

Výrobky, činnosti

Instalace zařízení a provedení stavebních prací.

Komplexní nabídka produktů, systémů a služeb v oboru dopravní techniky.

Kontaktní osoba

Ing. František Lusk - Jednatel

Telefon: 234 034 100
Fax: 234 034 104
E-mail: sbh@sbh.cz
WWW: www.sbh.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

RBS stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na stavbu a pronájmem rámového lešení. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem včetně dopravy. Pronajímáme také shozy na suť, mobilní oplocení či pojízdné věže.