• Detail firmy

SW-Trans s.r.o.

Základní popis

Nabízíme mezinárodní kontejnerové přepravu, frigo a Air Cargo. Poskytujeme balíkovou službu.

Adresa

Drahotěšice 136
373 41 Drahotěšice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28101812

Výrobky, činnosti

Doprava, přeprava

Kontaktní údaje

E-mail: sw-trans@email.cz

Kontaktní osoba

PETR ŠVARC - Jednatel

Mobil: +420 728 574 136
Další firmy v oboru

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

Autodoprava - Kubíček

Specializujeme se na nákladní dopravu. Zajišťujeme přepravu v ČR a dle koncesní listiny i v EU. Nabízíme paletovou přepravu, přepravu mraženého a chlazeného zboží. Provádíme práce pomocí hydraulické plošiny.