• Detail firmy

SVR, v.o.s.

Základní popis

Výroba oken a dveří včetně replik historických a rustikálních. Výroba dřevěných, špaletových, zdvojených a i jednoduchých oken a dveří. Výroba schodišť včetně vřetenových a interiérových.

Adresa

Třebíz 28
273 75 Třebíz

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43774059
DIČ:  CZ43774059
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Atypické dveře, okna

Nabízíme kompletní služby v oblasti výroby a montáže eurooken, špaletových, jednoduchých oken, vchodových, interiérových dveří a čehokoliv z masivního dřeva. Dále provádíme repase starých oken, dveří, vrat. Vyrábíme schodiště, kuchyně, nábytek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 207 780
E-mail: svr@truhlarstvisvr.eu
WWW: www.truhlarstvisvr.eu

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Plánička - Majitel

Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Jindřich Čížek - ČIKO - kovozámečnictví

Zaměřujeme se na prodej dveřních a vratových systémů. Dodáváme garážová a vjezdová vrata, bránové pohony, závory a kování k branám. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou mříží, plotů a schodišť, a to jak exteriérových, tak i interiérových. Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky.