• Detail firmy

SVOVALTREND s.r.o.

Základní popis

Provádíme renovace objektů a staveb. Realizujeme střešní nástavby včetně půdních vestaveb či zateplování i rekonstrukce budov a bytů.

Adresa

Příčná 9
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25834959
DIČ:  CZ25834959
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  50
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 713 618
Mobil: +420 603 711 961
E-mail: svovaltrend@seznam.cz
WWW: www.svovaltrend.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Mrkal - Jednatel

Mobil: +420 603 711 961

BOHUMIL SVOBODA - Jednatel

Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.