• Detail firmy

Svopex food cz s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a zavážíme lahůdky, majonézové a zeleninové saláty i pomazánky, chlebíčky, bagety, sendviče, hamburgery, aspiky, jednohubky, obložené mísy...

Adresa

Papírenská 724
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14613476
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Lahůdky-catering

Vyrábíme a zavážíme lahůdky, majonézové a zeleninové saláty i pomazánky, chlebíčky, bagety, sendviče, hamburgery, aspiky, jednohubky, obložené mísy a minirautovky, catering. Zajišťujeme občerstvení pro oslavy a rauty, stravování pro nemocnice.

Kontaktní údaje

Telefon: 603 807 146
WWW: www.svopex.cz

Kontaktní osoba

Petr Beier - Jednatel

Další firmy v oboru

CUKRÁŘSTVÍ ŘEHOVÁ & CULINARY

Jsme rodinnou firmou, která byla založena již r. 1990. Vyrábíme dorty, zákusky, cukroví, koláče, chlebíčky, slané tyčinky aj. Od r. 2009 nabízíme i bezlepkové výrobky a od ledna 2015 se zabýváme cateringem a kulinářskými výrobky teplé i studené kuchyně! Všechny produkty vyrábíme ručně za dodržení přísných hygienických a technologických požadavků. Kvalita a čerstvost výrobků je pro nás prioritou.

IPROKOS spol. s r. o.

Zajišťujeme pohoštění pro oslavy, rauty, sportovní akce a jiné zajímavé události. Nabízíme teplou i studenou kuchyni nebo cukrářské výrobky vyrobené z kvalitních a čerstvých surovin.

Obchody Milota s.r.o.

Specializujeme se na přímý dovoz a prodej léčivých bylin, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Dovážíme zelené doplňky stravy, léčivé byliny a rostliny, léčivá semínka a oleje, peruánské byliny a kapsle, přírodní rostlinné silice, včelí pyl, plody rakytníku, relaxační ušní svíce, polštáře s pohankovými slupkami, lněné výlisky, lněný olej panenský, Bio zelená mladá pšenice a mnoho dalšího.