• Detail firmy

SVOMA, s.r.o.

Základní popis

Na trhu jsme od roku 1992 a vyrábíme ocelové konstrukce a potrubí. Kompletní zámečnická výroba. Naše činnost obsahuje také obory voda, elektro, topení, dále generální opravy zemědělské techniky.

Adresa

Myslibořice 240
675 60 Myslibořice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25302604
DIČ:  CZ25302604
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

- ocelové konstrukce a potrubí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 853 772
E-mail: info@svoma.cz
WWW: www.svoma.cz

Kontaktní osoba

Karel Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

Milan Veselý

Provádíme instalatérské a topenářské práce, montáž a servis solární techniky, nákup a prodej instalačního materiálu a servis plynových kotlů. Působíme v jihočeském kraji.

RP KOVO s. r. o.

Věnujeme se vývoji, výrobě a prodeji logistických prostředků. Zaměřujeme se na kovové paletové vozíky, pojízdné regály, přepravní kovové vozíky, manipulační vozíky a další. V nabídce máme i termoobaly. Zajistíme sériovou výrobu nebo individuální řešení na míru Vašim požadavkům přičemž je naší prioritou kvalita našich výrobků, jednoduchost jejich používání a celkové manipulace.