• Detail firmy

SVOJTKA & Co.,s.r.o.

Základní popis

Firma působí na knižním trhu (s menšími obměnami) od roku 1990. Vydává barevné obrazové publikace, většinou od renomovaných světových nakladatelství.

Adresa

Soběslavská 2056/32
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64942155
DIČ:  CZ64942155
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - vydavatelství

- encyklopedie pro děti i dospělé, atlasy, militaria, ale i knihy o cestování, zvířatech, rostlinách, hudbě a umění, kuchařky, hry a testy pro mládež, široké spektrum knih pro předškoláky a školáky, knížky pro volný čas a mnoho dalších.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 734 143
Telefon: +420 271 736 610
Fax: +420 272 731 413
E-mail: svojtka@svojtka.cz
E-mail: svojtka@mbox.vol.cz
WWW: www.svojtka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Svojtka - Jednatel

Ing. Miroslava Svojtková - Jednatel

Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

Knihařství L & Z Praha

Zabýváme se knižními vazbami - tisk, kroužková vazba a termovazba, diplomové práce, bakalářské práce, oprava knih do knihoven a další.