• Detail firmy

SVOBODNÉ ZAHRADY KLUS,s.r.o.

Základní popis

Kromě rodinných zahrad provádíme také výsadby a údržby městské zeleně, průmyslových zón a firem. V naší kompetenci je také projekt a realizace malé architektury, nebo položení dlažeb, instalace automatických závlah, komplexní péče o dřeviny

Adresa

Dolní Lištná 10
739 61 Třinec-Dolní Líštná

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27762688

Výrobky, činnosti

oblast zeleného průmyslu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 334 735
Mobil: +420 777 773 582
WWW: www.klus.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Ing. Klus - Jednatel

Mobil: +420 777 773 580

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.