• Detail firmy

SVOBODNÉ ZAHRADY KLUS,s.r.o.

Základní popis

Kromě rodinných zahrad provádíme také výsadby a údržby městské zeleně, průmyslových zón a firem. V naší kompetenci je také projekt a realizace malé architektury, nebo položení dlažeb, instalace automatických závlah, komplexní péče o dřeviny

Adresa

Dolní Lištná 10
739 61 Třinec-Dolní Líštná

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27762688

Výrobky, činnosti

oblast zeleného průmyslu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 334 735
Mobil: +420 777 773 582
WWW: www.klus.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Ing. Klus - Jednatel

Mobil: +420 777 773 580

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.