• Detail firmy

SVOBODA sklenářství, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá komplexním zpracováním a montáží plochého skla včetně dodávky celoskleněných stěn i s kováním a skleněného nábytku. Zkušenosti v oblasti izolačních dvojskel a trojskel, bezpečnostních skel, tvrzených i vrstvených, atd...

Adresa

Vídeňská 1025
691 23 Pohořelice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26305411
DIČ:  CZ26305411
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  5
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sklenářství

- řezání a zpracování skla CNC stanicí, broušení a leštění, fasetování, vrtání, gravírování, UV lepení, řezání, pískování, lakování, nábytek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 424 223
Mobil: +420 736 486 923
Fax: +420 519 425 930
E-mail: sklo@liberta.cz
E-mail: svoboda.sklo@iol.cz
E-mail: obchod@liberta.cz
WWW: www.liberta.cz
WWW: www.sklo-svoboda.cz

Kontaktní osoba

Svatopluk Svoboda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

Sklenářství Radotín

Sklenářství v Radotíně nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb, jako je zasklívání oken a dveří, rámování, výroba izolačních dvojskel, zrcadel, podhledů, výloh, vodních sloupů, vodních stěn apod. Provádíme broušení skla, lepení akvárií a lepení fólií. Dodáváme skla čirá, ornamentální, matovaná, bezpečnostní i drátoskla. Zabýváme se rovněž zakázkovou výrobou dekoračních skel.