• Detail firmy

Svoboda a spol., v.o.s.

Základní popis

Vyrábíme solární kolektory se selektivní vrstvou. Solární zařízení pro ohřev TUV a přitápění. Zprostředkování montážních firem.

Adresa

Horova 1667/15a
500 02 Pražské Předměstí

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42195853
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba solárních kolektorů se selektivní vrstvou

Výroba solárních kolektorů se selektivní vrstvou. Prodej komponentů solárních zařízení. Zprostředkování montážních firem.

Kontaktní údaje

Telefon: 495 531 752
Mobil: 777 240 363
Fax: 495 531 751
E-mail: svobodaaspol@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Svoboda - Jednatel

Karel Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.