• Detail firmy

SVOBA, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme půjčovnu zahradní, lesní, stavební, svářecí, měřící, nýtovací a kolejové techniky. Nabízíme aku, dílenské a ruční nářadí.

Adresa

Žernosecká 2226
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27265382
DIČ:  CZ27265382
  • Služby

Výrobky, činnosti

Víceúčelové agregáty na stlačený vzduch

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 732 162
E-mail: obchod@svoba.cz
WWW: obchod.svoba.cz

Kontaktní osoba

Jiří Svoboda, st. - Majitel

Mobil: +420 602 111 542

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.