• Detail firmy

Sdružení vlastníků nemovitostí České republiky, o.s.

Základní popis

Nabízíme srovnání nejvýhodnějších hypotečních úvěrů a zprostředkování nejlevnějšího hypotečního úvěru roku. Poradíme Vám, jaký hypoteční úvěr je v současné době pro Vás nejlevnější a nejvýhodnější.

Adresa

Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26558092

Výrobky, činnosti

Hypoteční úvěr

Kontaktní údaje

E-mail: info@uver-hypotecni.eu
WWW: www.uver-hypotecni.eu

Kontaktní osoba

Lenka Martinásková

Telefon: 224 213 857
E-mail: info@uver-hypotecni.eu
Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.