• Detail firmy

Svitok, s.r.o.

Základní popis

Prodej dětských autíček a vozítek Peg Perego, nabízíme elektrická dětská autíčka Peg Perego, šlapací tříkolky a traktory, dětská vozítka poháněná baterií, elektrické a šlapací hračky. Dovážíme dětská elektrická vozítka značky Peg Perego a syoT.

Adresa

nám. Arnošta z Pardubic č.p. 38
282 01 Český Brod

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28882164

Výrobky, činnosti

Dětské elektrické vozítka

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Svítok - Jednatel

Telefon: +420 321 620 584
Mobil: +420 736 754 785
E-mail: obchod@svitok.cz
WWW: www.vozitka-pegperego.cz
Další firmy v oboru

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

Bo - Ma Trading Int. s.r.o.

Specializujeme se na dovoz a distribuci bytového a dárkového zboží. Nabízíme bytový textil, kuchyňský textil, koupelnový textil, koberečky, přehozy na postel, sedací vaky, polštáře, rohožky, plyšové hračky a mnoho dalšího.

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.