• Detail firmy

Svetlana Benedíková

Základní popis

Prodej plexiskla a technických plastů.

Adresa

Nedakoničky 10
696 85 Moravský Písek

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41508629
DIČ:  CZ6154296555
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Plexisklo - desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 593 841
Mobil: +420 603 155 299
Fax: +420 572 593 993
E-mail: velkoobchod@worldonline.cz
WWW: www.prodejlexanu.cz

Kontaktní osoba

Milan Vdoviak

Světlana Benedíková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.