• Detail firmy

Světelná reklama Ostrava s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti výroby světelné reklamy a velkoplošného tisku. Disponujeme vlastním grafickým studiem, tiskovými a řezacími plotry, malonákladovým digitálním tiskem, vlastní kovovýrobou vč. zpracování hliníku.

Adresa

Nad Porubkou 1182/1b
721 00 Ostrava - Svinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29398479

Výrobky, činnosti

Světelná reklama

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 269 124
E-mail: svereo@svereo.cz
WWW: www.svetelnareklama-ostrava.cz

Kontaktní osoba

Ivana Gillarová - Jednatel

Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

ROSS, s.r.o.

Vyrábame svetelné reklamy, 3D plastické nápisy, boxy a výstrče, interiérovú reklamu, LED displeje, citylighty, totemy a pylóny, markízy a terasy, bann

METALOPLASTYKA Marian Ostrowski

Naše nabídka je určena pro firmy, instituce, rozpočtových jednotek, korporace, reklamními agenturami a dodavateli. Jsme výrobce s vlastním bohatým strojového parku, máme moderní výrobní zařízení, bohaté zkušenosti a kvalifikované pracovníky, takže můžeme nabídnout širokou škálu produktů a služeb. Vítejte!