• Detail firmy

Svět plný zábavy s.r.o

Základní popis

Co nabízíme: Tvorbu zábavního programu na večírky, oslavy, svatby, soukromé nebo veřejné akce, atd. Tvorbu prezentací. Půjčovnu zábavní techniky a her pro malé i dospělé. Velkoplošné projekce. Sportovní a soutěžní aktivity.

Adresa

Tovární 1002/127
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29390524
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Realizace zábavních programů a prezentací.

Kontaktní údaje

E-mail: info@svetplnyzabavy.cz
WWW: www.svetplnyzabavy.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Turoň

Mobil: +420 774 897 140
E-mail: info@svetplnyzabavy.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.