• Detail firmy

Svět plný zábavy s.r.o

Základní popis

Co nabízíme: Tvorbu zábavního programu na večírky, oslavy, svatby, soukromé nebo veřejné akce, atd. Tvorbu prezentací. Půjčovnu zábavní techniky a her pro malé i dospělé. Velkoplošné projekce. Sportovní a soutěžní aktivity.

Adresa

Tovární 1002/127
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29390524
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Realizace zábavních programů a prezentací.

Kontaktní údaje

E-mail: info@svetplnyzabavy.cz
WWW: www.svetplnyzabavy.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Turoň

Mobil: +420 774 897 140
E-mail: info@svetplnyzabavy.cz
Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.