• Detail firmy

Svět plachetnic s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí pronájem kajutových plachetnic na Orlické přehradě za přijatelnou cenu. Plachetnici je možno pronajmout i na delší dobu.

Adresa

Sukova 866
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27061434
DIČ:  CZ27061434
Rok založení:  2003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- plachetnici je možno pronajmout i na delší dobu a samozřejmostí jsou i víkendové pronájmy a lze dohodnout i jednodenní pronájem například pro firemní akce. Nabízíme k pronájmu i plachetnice, na kterých mohou strávit dovolenou i "odvážní námořníci".

Kontaktní osoba

MUDr. Jiří Dosoudil - Jednatel

Mobil: +420 739 082 529
E-mail: jiri.dosoudilmudr@tiscali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.