• Detail firmy

Svět nemovitostí, s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavební a podlahářské práce. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a bytových jader. Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce.

Adresa

Na Botiči 3169
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27104052
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: svetnemovitosti@seznam.cz
WWW: www.svetnemovitosti.cz

Kontaktní osoba

Jitka Linhartová - Jednatel

pan Augusta

Mobil: +420 776 114 212
E-mail: augusta@al-koupelny.cz
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.