• Detail firmy

Svět daní, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme daňové a účetní poradenství, zpracování, vedení a kontrola účetnictví a daňové evidence na software klienta či na vlastním software Pohoda 2005 nebo ESO9 Intranet. Dále nabízíme auditorské služby, zpracování mzdové a personální agendy.

Adresa

Na zákopě 443/2
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27786579
DIČ:  CZ27786579

Výrobky, činnosti

Nabízíme daňové a účetní poradenství, zpracování,

vedení a kontrola účetnictví a daňové evidence na software klienta či na vlastním software Pohoda 2005 nebo ESO9 Intranet.

Kontaktní údaje

E-mail: mhalamek@svetdani.cz
WWW: www.svetdani.cz

Kontaktní osoba

ing. Martin Halámek - Jednatel

Mobil: 602 554 542
Další firmy v oboru

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.