• Detail firmy

ŠVEC s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti stavebnictví především v Jihočeském kraji, ale po dohodě realizujeme zakázky kdekoli na území ČR.

Adresa

Stará Dobev 8
397 01 Stará Dobev

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26111586

Výrobky, činnosti

Nabízíme služby v oblasti stavebnictví

Nabízíme služby v oblasti stavebnictví především v Jihočeském kraji, ale po dohodě realizujeme zakázky kdekoli na území ČR.

Kontaktní údaje

E-mail: miloslav@stavby-svec.cz
WWW: www.stavby-svec.cz

Kontaktní osoba

PETRA ŠVECOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 775 127 800

MILOSLAV ŠVEC - Jednatel

Mobil: +420 777 722 955
Další firmy v oboru

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.