• Detail firmy

Svatoš, s.r.o.

Základní popis

výrobce podstavcových jídelních setů, stolů, židlí, paravánů, výdejních linek a dalších produktů pro realizaci firemních i klasických restaurací, jídelen, bufetů, salonků, cukráren...

Adresa

Ječná 209
267 18 Hlásná Třebaň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27092054

Výrobky, činnosti

gastro-interiéry

Kontaktní osoba

Svatopluk Svatoš - Jednatel

Telefon: 311 681 268
Mobil: 603 455 633
E-mail: http://www.svatos.cz/
E-mail: svatos@svatos.cz
Další firmy v oboru

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.

Frigotherm s.r.o.

Věnujeme se prodeji automatů na šlehačku zn. Sanomat. Výrobníky domácí šlehačky jsou vhodné pro cukrárny, pekárny, kavárny, restaurace, cateringy a další gastronomické provozy. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis pro zákazníky z ČR a SR.