• Detail firmy

Svatopluk Vaniš

Základní popis

Zabývám se tesařstvím, truhlářstvím, dřevostavbami, rekonstrukcemi klasických i roubených staveb, pokrývačstvím, klempířstvím a stavebnictvím.

Adresa

Strašice 144
338 45 Strašice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65556615

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 822 360
E-mail: tajfun032@seznam.cz

Kontaktní osoba

Svatopluk Vaniš - Majitel

Mobil: +420 737 988 748
Další firmy v oboru

Vladimír Rendl - truhlářství s.r.o.

Vladimír Rendl - truhlářství s.r.o. působí v okolí města Strážov a zaměřuje se na výrobky ze dřeva, které si oblíbila celá řada našich zákazníků. Díky naší dlouholeté tradici se můžete spolehnout na širokou nabídku ozkoušených dřevěných produktů (nábytek, kuchyně, schodiště) nebo také využít zakázkovou dřevovýrobu. Naší hlavní prioritou je dobře odvedená práce a spokojený zákazník.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.